Pages Menu
Categories Menu

Posted on Mar 16, 2014

Jak usunąć zapach potu z sali fitness?

Jak usunąć zapach potu z sali fitness

Jak usunąć zapach potu z sali fitness?

Kluby fitness i siłownie wrosły już na stałe w krajobraz polskich miast i miasteczek. Aktywny wypoczynek, tak korzystny dla zdrowia i przedłużenia sprawności organizmu staje się modą. Stali bywalcy tego rodzaju przybytków wiedza jednak, że wysiłek fizyczny bez potu, nie przynosi zamierzonego efektu. A gdzie pot, tam i nieprzyjemny zapach. Czy jednak zawsze musi tak być? Jak usunąć drażniący zapach potu z sal gimnastycznych, siłowni czy klubów fitness?

Nieprzyjemny zapach potu w zamkniętych pomieszczeniach sportowych

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla zachowania kondycji i dobrego samopoczucia każdego z nas. Wysiłek fizyczny korzystnie wpływa nie tylko na przemianę materii, usprawnia pracę serca i poprawia krążenie. Gdy ruszamy się, nasz organizm wydala wraz z potem szkodliwe produkty przemiany materii oraz toksyny. Pocenie się, jest wiec korzystne dla zdrowia, ale nie zawsze przyjemne dla naszego nosa i powonienia osób znajdujących się w naszym najbliższym otoczeniu.

Problem nieprzyjemnego zapachu, jaki unosi się w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie znaczna grupa ludzi intensywnie ćwiczy i równie intensywnie się poci, nie wynika z braku higieny czy zaniedbań w sprzątaniu samych sal. Może on wynikać ze złej cyrkulacji powietrza lub niewłaściwego wietrzenia, jednak niezależnie od przyczyny i źródła – kłopot jest. Wiele osób właśnie z tego powodu rezygnuje z konkretnych sal, co powinno stać się jednoznaczną wskazówką dla ich właścicieli, by szukać skuteczniejszych rozwiązań walki z problemem. Z praktyki wynika, że sprzątanie i rozmieszczenie nawet dużej ilości odświeżaczy powietrza, nie spełni tu swojej roli, bowiem preparaty silnie aromatyzujące powietrze, mogą podrażniać drogi oddechowe użytkowników sal sportowych a nawet wywoływać alergie.

Jeśli nie odświeżacze powietrza, to, co?

Odpowiedzią na tak poważne wyzwanie są profesjonalne neutralizatory zapachów firmy ONA, których formuła została opracowana specjalnie zmyślą o najbardziej intensywnych i uciążliwych zapachach, z którymi nie radzą sobie odświeżacze powietrza i środki zapachowe.

Firma ONA, opracowała formułę preparatów nowej generacji, opartą w 100% na naturalnych składnikach, które nie tylko pochłaniają, ale też całkowicie likwidują zapachy niezależnie od ich źródła. Aby błyskawicznie zlikwidować zaduch i woń potu z zamkniętych pomieszczeń takich jak sale gimnastyczne, siłownie czy szatnie potrzeba na prawdę silnego środka. Neutralizatory firmy ONA sprawdzają się rewelacyjnie w najtrudniejszych warunkach. Zaletą firmy ONA jest szeroki asortyment jej preparatów i różnorodne spektrum ich zastosowań. ONA w płynie można dodać do prania, mycia gładkich powierzchni podłóg, mebli czy ścian i w ten sposób usunąć brzydkie zapachy. W obiektach sportowych, salach gimnastycznych czy klubach fitness lepiej sprawdzi się ONA żel o pojemności 4kg wraz z systemem rozdmuchu ona Brezze W mniejszych pomieszczeniach wystarczy ustawienie ONA żelu który po otwarciu pochłania i likwiduje przykre zapachy potu, butów i odzieży.

ONA-Breeze-wiadro