Pages Menu
Categories Menu

Posted on Mar 19, 2014

Jak usunąć zapach marihuany?

Jak usunąć zapach marihuany

Nie ma w tym nic strasznego, by odprężyć się w miłym towarzystwie od czasu do czasu. A tam gdzie spotkania towarzyskie, są i używki. W jednym domu wino w innym piwo czy wódka, którym towarzyszą papierosy a czasem trawka zwana marihuaną. Używki te mają taką samą liczbę zwolenników, co przeciwników. Niektórzy uważają ze alkohol jest dużo bardziej szkodliwy od marihuany a inni dalej traktują ją jak groźny narkotyk. Jakiekolwiek nie byłyby nasze poglądy na ten temat, faktem jest, że marihuana jest w naszym kraju zakazana. Stąd internetowe fora pękają w szwach od bardziej lub mniej profesjonalnych rad na temat skutecznego usuwania zapachu trawki z ubrań czy mieszkania.

Wiedza, którą czerpiemy filmów sensacyjnych, pozwala nam wierzyć, że zapach marihuany, potocznie zwanej trawką można zamaskować przy pomocy naturalnych substancji o intensywnym aromacie. I tak w filmach nie raz obserwujemy, sceny, gdzie psy tropiące zostają oszukane przy pomocy zmielonej kawy, dezodorantu, pieprzu, trawy cytrynowej a nawet proszku do prania. Niestety wiedzę filmową możemy sobie darować, ponieważ tego rodzaju opowieści, jak większość fabuły filmowej można włożyć miedzy bajki.

Aromat trawki jest tak intensywny, że można go wyczuć nawet po zapakowaniu jej do papierowej torebki.. A jeśli zdarzyło nam się kiedyś zapalić (oczywiście bez zaciągania) dobrze wiemy, ze jej słodkawym dymem przesiąkną wszystkie ubrania, skóra a nawet włosy. Podobnie jest z dymem papierosowym- tyle, że trochę mniej ryzykownie. Sposobów zamaskowania silnego zapachu na przykład intensywnego zapachu marihuany jest wiele. Wszystko zależy jak mocno musimy go zamaskować. Na co dzień wystarczy szczelne pudełko a jeszcze lepiej nawet torebka foliowa. Należy jednak pamiętać, że węch człowieka przyzwyczaja się do zapachu, z którym ma często kontakt. Zupełnie inaczej będzie go postrzegała osoba, która nie ma z nim do czynienia i łatwo narobić sobie kłopotów.

 ona zel

Jeśli chcemy uniknąć nerwów i skutecznie pozbyć się zapachu trawki, po jej wypaleniu najlepszym wyjściem jest ze zmiana  ubrania i gruntowny prysznic. Praktycy twierdzą, że zapachu z ubrania można pozbyć się jedynie piorąc je z dodatkiem wybielacza. Jednak nie wszystkie ubrania można tak potraktować, równie skuteczne jak okazuje się, są tu profesjonalne neutralizatory zapachu ONA w płynie. Na imprezach zdarza się, że kilka osób pali w naszym domu i zapach trawki później trudno usunąć z mieszkania. Jeśli wiemy, że taki problem będzie się powtarzał najlepiej od razu zaopatrzyć się w profesjonalne neutralizatory ONA w różnych postaciach. Do szybkiego usuwania kłopotliwego zapachu z powietrza i rzeczy, których nie można prać najlepiej nadaje się neutralizator ONA w sprayu, do prania ONA w płynie a do usuwania unoszących się oparów z powietrza ONA block lub żel. Niektórym z was takie działania mogą wydać się przesadzone, jednak tak samo twierdzili wszyscy ci, którzy spędzają dziś wieloletnie przymusowe wakacje w egzotycznych miejscach. Tutaj nie ma miejsca na fuszerkę.