Pages Menu
Categories Menu

Posted on Paź 28, 2013

Jak usunąć smród papierosów z samochodu

Jak usunąć smród papierosów z samochodu

Zapach papierosowego dymu należy do najbardziej nieprzyjemnych woni.

Nałogowym miłośnikom papierosów ten smród nie przeszkadza, jednak wszyscy, którzy zmuszeni są przebywać w towarzystwie palacza, wiedzą, jak ciężko czasem wytrzymać otaczający go ciężkim kokonem fetor.

Szczególnie, gdy papierosowy smród zamknięty jest na niewielkiej przestrzeni, na przykład we wnętrzu samochodu. Trudno bowiem zaprzeczyć, że samochody palaczy zazwyczaj wydzielają jeszcze bardziej irytującą woń, niż ich ubrania: wszystko przez to, że papierosową woń z ciuchów regularnie wywabiamy praniem, natomiast wnętrze samochodu sukcesywnie nią przesiąka.

Usunięcie papierosowego smrodu z wnętrza samochodu nie jest prostym zadaniem. Tytoniowy dym szybko wżera się w tapicerki, unosi się także w powietrzu i nie są w stanie go usunąć ani popularne samochodowe odświeżacze, ani nawet intensywne wietrzenie. Również paląc przy otwartym oknie, co przecież nie zawsze jest możliwe, nie jesteśmy w stanie pozbyć się zapachu tytoniu, który unosi się w naszym samochodzie.

By skutecznie i na długo pozbyć się smrodu papierosów z samochodu, warto zaopatrzyć się w profesjonalne neutralizatory zapachu firmy Ona. Wszystkie produkty Ona charakteryzują się stuprocentową skutecznością, dzięki czemu zlikwidują nawet zastarzałą woń tytoniu. Cechuje je także bardzo wysoka wydajność, dzięki czemu jeden pojemnik neutralizatora na długo uchroni nas przed drażniącymi zapachami. Natomiast ich największą zaletą jest fakt, że – w przeciwieństwie do tradycyjnych odświeżaczy powietrza, które nieprzyjemne zapachy tylko maskują – neutralizatory usuwają drażniące wonie, pozwalając nam rozprawić się z nimi na dobre. Jeśli zależy nam na tym, by pozbyć się tytoniowego smrodu z wnętrza samochodu, pozostawmy pod siedzeniem odkręcony pojemnik Ona Żel lub Ona Block. Już po jednej nocy zauważymy, że papierosowy smród zastąpi lekka woń przemysłowa PRO, zapach lnu lub kryształu. Te neutralizatory są niezmiernie przydatne w przypadku, gdy zależy nam na sprzedaży samochodu: potencjalny kupujący, który nie pali, jest w stanie błyskawicznie wyczuć papierosowy dym nawet w gruntownie wysprzątanym samochodzie. Jeśli jednak w samochodowym wnętrzu zastosujemy Ona Block lub Ona Żel, smród dymu zostanie z niego usunięty, dzięki czemu nikt nie zorientuje się, że właściciel jest palaczem.

Czasami zależy nam natomiast na błyskawicznym odświeżeniu zapachu w samochodzie, na przykład przed podwiezieniem znajomych do pracy. Wówczas bardzo przydatny jest mini Psik: niewielki dozownik neutralizatora o zapachu mydlanym, który natychmiast usunie z powietrza irytującą woń papierosów, nie narażając naszych znajomych na kontakt z tym drażniącym zapachem. Dzięki niewielkim rozmiarom pojemnik mini Psik zmieści się w samochodowym schowku, a wysoka wydajność sprawia, że wystarczy nam on na wiele zastosowań.

Skuteczne i długotrwałe usunięcie papierosowego smrodu z samochodu, które dotychczas wydawało się dość problematyczne, dzięki neutralizatorom z serii Ona staje się nie tylko możliwe, ale także bardzo proste. Zarówno Ona Żel czy Ona Block, jak i Ona Spray szybko zastąpią gryzący zapach neutralną wonią, a przebywające we wnętrzu naszego samochodu osoby przestaną w niezadowoleniu marszczyć nos.